"

Prezentujte vaši značku a produkty v časopisu DragonBoatSport.cz

22. 11. 2017 , aktualizace: 24. 04. 2019 Sdílej na Dragonboatsport.cz

DragonBoatSport.cz

Internetová loď českého Dragon Boatingu

Závody, zajímavosti, rozhovory s osobnostmi a užitečné informace ze světa dračích lodí

Vítejte!

DragonBoatSport.cz je internetový časopis pro všechny závodníky, nadšence a fanoušky dračích lodí. Od roku 2016 přináší aktuální informace k závodům dračích lodí, o posádkách a ze života tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu.

Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projet na drakovi, ten nechce jinak ;-)

V obsahu časopisu se věnujeme také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je společně s posádkami dračích lodí a jejich partnery šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu. Společně motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky nebo vytvořili posádku novou a účastnili se závodů dračích lodí.

V časopisu DragonBoatSport.cz nabízíme po celý rok možnost prezentace partnerům, pořadatelům sportovních soutěží, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.

Chcete po celý rok prezentovat široké sportovní komunitě portfolio vašich služeb, novinky a aktuální akce?

Budujte v časopisu DragonBoatSport.cz kvalitní obsah a vytvoříte přirozenou síť informací, kontaktů, partnerství, zábavy... Investice se Vám vrátí. Utužíte vlastní značku a jako bonus máte možnost získat první místa v internetových vyhledávačích.

Kontaktujte nás na:
Roman Vágner
manažer časopisu

DragonBoatSport.cz
+420 605 292 735 I redakce@dragonboatsport.cz

TORRSEN SPORTS

Buďte vidět či prodávejte na závodech dračích lodí

Naše společnost vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a jsme největší pořadatel závodů dračích lodí v ČR. Naše závody dračích lodí navštěvuje až 1 300 aktivních hobby sportovců a až 6 tisíc diváků na závod. Což v dnešní virtuální době představuje pro naše partnery (sponzory) zajímavý potenciál, protože se jedná o stejně zaměřené lidi, kteří jsou schopni investovat do svého hobby nemalé peníze.
Chcete prezentovat vaši značku a produkty na závodech dračích lodí?
Pokračujte ZDE

Sportovní teambuilding pro firmy

Profesionálně se věnujeme firemním (sportovním) teambuildingovým aktivitám. Jsme specialisté na teambuilding na dračí lodi, který umíme vhodně doplnit dalšími sportovními aktivitami, jakou jsou paddleboardy, lukostřelba, koloběžky a dalšími. Náš stálý tým je tvořen jak závodníky na dračích lodích, tak odborníky z oblasti organizace firemních akcí, sportovního marketingu a komunikace.
Máte zájem o teambuilding na dračí lodi?
Pokračujte ZDE

Furt ve vodě

Od roku 2018 vlastníme potápěčský klub a cestovní agenturu Direct Ocean. Školíme začínající i pokročilé potápěče v rekreačních či technických kurzech. Profesionálně se věnujeme zážitkovému potápění a pořádáme zájezdy za potápěním.
Za potápěním pokračujte ZDE


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI