"

Jak fungují dračí stránky v časopisu DragonBoatSport.cz? Zdarma!

22. 03. 2017 , aktualizace: 28. 05. 2019 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Dračí stránky s vlastní administrací v časopisu DragonBoatSport.cz

DragonBoatSport.cz je internetový časopis pro všechny závodníky, nadšence a fanoušky dračích lodí. Od roku 2016 přináší aktuální informace k závodům dračích lodí, o posádkách a ze života tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu.

Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projet na drakovi, ten nechce jinak ;-)

V obsahu časopisu se věnujeme také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je společně s posádkami dračích lodí a jejich partnery šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu. Společně motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky (třeba té vaší) nebo vytvořili posádku a stali se součástí velké dračí rodiny.

Proto jsme se rozhodli v časopisu vytvořit novou kategorii hlavního menu POSÁDKY. Posádky dračích lodí tak získají přímo v časopisu vlastní reprezentativní prostor – DRAČÍ STRÁNKU. Unikátní a moderní architektura stránek v časopisu DragonBoatSport.cz je prací týmu specialistů na on-line marketing

Víte, že 70 % lidí u nás bere čtení časopisů za jednu z nejoblíbenějších náplní volného času? A trend přechodu na internet je zřejmý.

Pokud hledáte reprezentativní formu on-line prezentace vaší posádky, pak vaše dračí stránka v časopisu DragonBoatSport.cz, ke které budete mít vlastní uživatelský účet, je tou správnou volbou.

DRAČÍ STRÁNKU můžete využívat jako externí blog pro účely PR vaší posádky a jednoduše jej s vaším webem propojit. Díky vlastnímu uživatelskému účtu můžete však DRAČÍ STRÁNKU využívat i jako své www stránky – stačí si na ni přesměrovat vaši doménu.

Vytvoření DRAČÍ STRÁNKY je zdarma

Do naší redakce na: redakce@dragonboatsport.cz pouze zašlete aktuální text „O vás“, logo (jpg, png a křivky) 3-5 ks fotografií vaší posádky, můžete zaslat i odkaz na video umístěné na kanále youtube.com. Naše redakce stránku vytvoří, případně propojí s vaší facebookovou stránkou a zašle vám ji ke schválení.

V případě, že budete chtít DRAČÍ STRÁNKU využívat jako svůj WEB, pak si na ni stačí přesměrovat vaši doménu. Vaše nová stránka v časopisu je navržena tak, aby splňovala požadavky na kvalitní webovou prezentaci. Ke své stránce získáte vlastní uživatelský účet a můžete vesele publikovat a prezentovat úspěchy, nábory nových členů, články se života vaší posádky apod.. To vše ZDARMA.

Plánujete závody ve vaší loděnici či dračí ples?
Časopis DragonboatSport.cz poskytuje svým uživatelům informace o aktuálním dění a závodech skrze centrální kalendář akcí, který na jednom místě souhrnně zobrazuje aktuální události ze všech vizitek. Díky společnému kalendáři můžete pozvat veřejnost i ostatní dračí jezdce na akci, jenž budete pořádat.

Komerční využití vaší stránky je za dobrou cenu

Vaše stránka v časopisu nadchne vaše sponzory.
V dnešní době on-line marketingu většina sponzorů hledá nové formy, které mohou využívat pro zviditelnění a efektivní podporu prodeje. Ve vaší vizitce můžete po celý rok prezentovat neomezené množství článků a novinek z portfolia vašich sponzorů. Za to, že sponzor podporuje vaši posádku, mu také v on-line prostředí zviditelníte jeho značky, stejně jako výrobky a služby, servis, zákaznický přístup apod..

Do naší redakce na redakce@dragonboatsport.cz zašlete aktuální text o partnerovi/sponzorovi (článek, tiskovou zprávu), fotografie či video. Naše redakce článek zpracuje, umístí do vaší stránky a zašle vám ho ke schválení.

Cena zveřejnění článků, které prezentují (představují) partnery či sponzory vaší posádky: 1500 Kč bez DPH
* Máte-li do vaší stránky přesměrovanou doménu, cena zveřejnění článků, které prezentují (představují) partnery či sponzory vaší posádky: 450 Kč bez DPH

Vše máte pod kontrolou

Součástí vaší stránky jsou transparentní statistiky. Samozřejmostí je možnost využít služby naší redakce, například v podobě zpracování reprezentativních PR článků pro vaši posádku či sponzory, které získají zajímavé pozice ve vyhledávačích jako je Google. Nejzajímavější příspěvky sdílíme na sociálních sítích. 

Jak bude vypadat stránka vaší posádky?

Podívejte se na stránky:

Máte zájem o vytvoření dračí stránky vaší posádky? Chcete využívat prostor na internetu, kam se budete rádi vracet a který osloví i vaše sponzory?

 

Kontaktujte nás na:
Roman Vágner
manažer časopisu

DragonBoatSport.cz
+420 605 292 735 I redakce@dragonboatsport.cz

 

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI