TORRSEN SPORTS: Kdo jsme?

Probuď v sobě sílu draka a pozvedni svůj tým!

Dračí lodě

Společnost TORRSEN SPORTS vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je největší pořadatel závodů dračích lodí v ČR.

Sportovní teambuilding pro firmy

TORRSEN SPORTS se specializuje na sportovní teambuilding. Kromě teambuildingu na dračí lodi patří do portfolia společnosti běh, cyklistika, koloběžky, lukostřelba, paddleboardy a zážitkové potápění.

Zážitkové potápění

Nabízíme útěk od civilizace do kouzelného světa pod vodou. S vybavením od nás, ať si ho koupíte či půjčíte, si užijete života pod vodou nejen v mořích a oceánech, ale i v tuzemských lomech a přehradách. Součástí našeho portfolia je také potápěčská škola a klub s instruktory a parťáky, kteří rádi pomohou těm, kdo své zkušenosti s podvodní říší teprve hledají.

Sportovní marketing

Základem sportovního marketingu společnosti je propagace sponzorů a partnerů v rámci závodů dračích lodí, kde se schází až 1 500 aktivních sportovců a až 6 tisíc diváků. Což v dnešní virtuální době představuje zajímavý potenciál, protože se jedná o stejně zaměřené lidi, kteří jsou schopni investovat do svého hobby nemalé peníze.

On-line pilířem sportovního marketingu společnosti TORRSEN SPORTS je internetový časopis DragonBoatSport.cz, který je určen všem závodníkům, nadšencům a fanouškům dračích lodí, outdoorových sportů a sportovního teambuildingu.

 

 

 

 

HLAVNÍ PARTNEŘI