"

Prezentujte vaši dračí posádku přímo v časopisu DragonBoatSport.cz

22. 03. 2017 , aktualizace: 11. 06. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Stránky s vlastní administrací v časopisu DragonBoatSport.cz

DragonBoatSport.cz je internetový časopis pro všechny nadšence a fanoušky dračích lodí. V časopisu najdete informace k závodům dračích lodí, rozhovory s osobnostmi a užitečné informace ze světa tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu. Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projed na drakovi, ten nechce jinak ;-)

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu a motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky nebo vytvořili posádku novou a účastnili se závodů dračích lodí – dlouhodobě.

V obsahu časopisu se věnujeme také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

Víte, že 70 % lidí u nás bere čtení časopisů za jednu z nejoblíbenějších náplní volného času? A trend přechodu na internet je zřejmý.

Pokud hledáte reprezentativní formu on-line prezentace vaší posádky, pak vaše stránka v časopisu DragonboatSport.cz, ke které budete mít vlastní uživatelský účet, je tou správnou volbou.

Dračí stránku vám vytvoříme na počkání

Vaše nová stránka v časopisu je navržena tak, aby splňovala požadavky na kvalitní webovou prezentaci. Díky tomu ji můžete využívat jako své www stránky (stačí si na ni přesměrovat vaši doménu) nebo ji jednoduše s vaším webem propojit.

Unikátní a moderní architektura stránek v časopisu DragonboatSport.cz je prací týmu specialistů na on-line marketing a odpovídá aktuálním  trendům. Vaše nová stránka představí posádku, její historii, plány, novinky a také sponzory vaší posádky.

Jak bude vypadat stránka vaší posádky?

Podívejte se na stránku:

  • Slovenské posádky ŠK Dračia légia 2012 Trenčín.
  • Blanenské posádky Serepes, která stránku využívá také jako svůj web. Ano i to je možné a zcela zdarma, stačí si do stránky nalinkovat vaši doménu. 
  • Dragon Force Přerov, posádky, která se připravuje na Mistrovství světa národních posádek dračích lodí do americké Atlanty.
  • Nebo brněnské posádky AZUMA Dragons.

Vaše stránka v časopisu nadchne vaše sponzory

V dnešní době on-line marketingu většina sponzorů hledá nové formy, které mohou využívat pro zviditelnění a efektivní podporu prodeje. Ve vaší vizitce můžete po celý rok prezentovat neomezené množství článků a novinek z portfolia vašich sponzorů. Za to, že sponzor podporuje vaši posádku, mu také v on-line prostředí zviditelníte jeho značky, stejně jako výrobky a služby, servis, zákaznický přístup apod..

Součástí vaší stránky jsou transparentní statistiky. Samozřejmostí je možnost využít služby naší redakce, například v podobě zpracování reprezentativních PR článků pro vaši posádku či sponzory, které získají zajímavé pozice ve vyhledávačích jako je Google. Nejzajímavější příspěvky sdílíme na sociálních sítích. 

Plánujete závody ve vaší loděnici či dračí ples?

Časopis DragonboatSport.cz poskytuje svým uživatelům informace o aktuálním dění a závodech skrze centrální kalendář akcí, který na jednom místě souhrnně zobrazuje aktuální události ze všech vizitek. Díky společnému kalendáři můžete pozvat i ostatní dračí jezdce na akci, jenž budete pořádat.

A kolik to všechno stojí?

  • Vytvoření stránky (jednorázově v prvním roce): 450 Kč bez DPH
  • Provozní náklady stránky na 12 měsíců: 1500 Kč bez DPH

Máte zájem o vytvoření stránky vaší posádky? 
Chcete využívat prostor na internetu, kam se budete rádi vracet a který osloví i vaše sponzory


Kontaktujte nás na:

Roman Vágner
Sportovní marketing & PR

+420 605 292 735 I vagner@torrsen-sports.cz
Torrsen Sports s.r.o. I Jamborova 12, 615 00 Brno

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI