"

Buďte vidět a prodávejte na závodech dračích lodí

07. 12. 2016 , aktualizace: 31. 01. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

SPORTOVNÍ MARKETING TORRSEN SPORTS

Zacílení na aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky

Společnost TORRSEN SPORTS vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je jedním z největších pořadatelů závodů dračích lodí v ČR. Základem sportovního marketingu společnosti  je propagace sponzorů a partnerů v rámci závodů dračích lodí a na velkých sportovních festivalech. S námi můžete na atraktivních závodech dračích lodí oslovit až 1 500 aktivních sportovců a až 6 tisíc diváků! 

Což v dnešní virtuální době představuje zajímavý potenciál, protože se jedná o stejně zaměřené lidi – aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky.

Stanete se součástí stále rostoucí popularity dračího sportu

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími reprezentanty dračího sportu, kterými jsou Česká asociace dračích lodí (ČADL) a Český svaz dračích lodí (ČSDL).

Atraktivita závodů dračích lodí je spojena se stále větším zájmem médií. Na propagaci dračího sportu spolupracujeme s ČT Brno, TV Prima, Českým rozhlasem, Rádiem Kiss Hády, Rádiem Petrov, Rádiem Dyje, MF Dnes, Deníkem Rovnost a dalšími lokálními médii v oblasti, kde závody či sportovní festivaly pořádáme. Ke všem závodům zpracováváme tiskové zprávy, jenž rozesíláme do redakcí předních médií. V rámci kampaní závodů dračích lodí publikujeme vlastní články a fotoreportáže v časopisu DragonBoatSport.cz.

Stánek s možností přímého prodeje

Na závodech získáte prostor pro váš stánek. Umístíme vaše bannery či roll-upy. Atraktivitu stánku jistě podpoří příjemné hostesky. Je jen na vás, jakou formu propagace zvolíte. Vždy budeme připraveni vám pomoci s tím, aby se vaše značka i produkty správně a efektivně prezentovali.

Reference, profesionální zázemí, spokojená a dlohodobá spolupráce

  • Naše společnost TORRSEN SPORTS vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň jsme jedním z největších pořadatelů závodů dračích lodí v ČR.
  • Od roku 2016 jsme také hlavním pořadatelem moravské části Halového mistrovství ČR v Brně.
  • Specializujeme se na teambuilding na dračích lodích.
  • Provozujeme internetový časopis o dračích lodích, teambuildingu a outdoorových sportech  - DragonBoatSport.cz.
  • Věnujeme se celkově podpoře sportu nejen na Moravě.

Chcete se stát partnerem závodů dračích lodí v roce 2018 a prezentovat vaši značku a portfolio výrobků široké sportovní komunitě? 

Bude nám potěšením pro vás připravit takovou formu spolupráce, která se stane významnou součástí marketingové a obchodní strategie vaší společnosti.

Objevte výhody sportovního marketingu TORRSEN SPORTS


Kontaktujte nás na:

Roman Vágner
Sportovní marketing

+420 605 292 735 I vagner@torrsen-sports.cz
Torrsen Sports s.r.o. I Jamborova 12, 615 00 Brno

 

Mohlo by vás dále zajímat:

Internetový prostor k propagaci vaší značky a produktů

On-line pilířem sportovního marketingu společnosti TORRSEN SPORTS je internetový časopis DragonBoatSport.cz, který je určen všem nadšencům a fanouškům dračích lodí, outdoorových sportů a sportovního teambuildingu. V rámci spolupráce nabízíme po celý rok možnost prezentace partnerům, pořadatelům sportovních soutěží, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.

Chcete oslovit širokou sportovní komunitu i v on-line prostředí? Pokračujte ZDE

Sportovní teambuilding pro firmy

TORRSEN SPORTS se specializuje na sportovní teambuilding. Kromě teambuildingu na dračí lodi patří do portfolia společnosti běh, cyklistika, koloběžky, lukostřelba, paddleboardy a zážitkové potápění.

Dračí loď je ideální aktivitou pro teambuilding i  jako doprovodný program na firemní akce.

Máte zájem o teambuilding na dračí lod? Pokračujte ZDE.


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI