"

Buďte vidět a prodávejte na závodech dračích lodí

07. 12. 2016 , aktualizace: 24. 04. 2019 Sdílej na Dragonboatsport.cz

SPORTOVNÍ MARKETING TORRSEN SPORTS

Zacílení na aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky

Společnost TORRSEN SPORTS vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je největším pořadatelem závodů dračích lodí v ČR. Základem sportovního marketingu společnosti  je propagace sponzorů a partnerů v rámci závodů dračích lodí a na velkých sportovních festivalech. S námi můžete na atraktivních závodech dračích lodí oslovit až 1 300 aktivních sportovců a až 6 tisíc diváků! 

Což v dnešní virtuální době představuje zajímavý potenciál, protože se jedná o stejně zaměřené lidi – aktivní sportovce, sportovní nadšence i fanoušky.

Stanete se součástí stále rostoucí popularity dračího sportu

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími reprezentanty dračího sportu, kterými jsou Český svaz dračích lodí (ČSDL) a Český svaz kanoistiky (ČSK).

Atraktivita závodů dračích lodí je spojena se stále větším zájmem médií. Na propagaci dračího sportu spolupracujeme s předními médii v ČR i lokálními médii v oblasti, kde závody či sportovní festivaly pořádáme. Ke všem závodům zpracováváme tiskové zprávy, jenž rozesíláme do redakcí médií před i po závodu. V rámci kampaní závodů dračích lodí publikujeme vlastní články a fotoreportáže v časopisu DragonBoatSport.cz.

Stánek s možností přímého prodeje

Na závodech získáte prostor pro váš stánek. Umístíme vaše bannery či roll-upy. Atraktivitu stánku jistě podpoří příjemné hostesky. Je jen na vás, jakou formu propagace zvolíte. Vždy budeme připraveni vám pomoci s tím, aby se vaše značka i produkty správně a efektivně prezentovali.

Reference, profesionální zázemí, spokojená a dlohodobá spolupráce

Naše společnost vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a je největší pořadatel závodů dračích lodí v ČR.
Profesionálně se věnujeme firemním (sportovním) teambuildingovým aktivitám a jsme specialisté na teambuilding na dračí lodi.
Náš stálý tým je tvořen jak závodníky na dračích lodích, tak odborníky z oblasti organizace firemních akcí, sportovního marketingu a komunikace.
Od roku 2018 vlastníme potápěčský klub a cestovní agenturu Direct Ocean.Školíme začínající i pokročilé potápěče v rekreačních či technických kurzech. Věnujeme se zážitkovému potápění a pořádáme zájezdy za potápěním.
Pro všechny nadšence a fanoušky dračích lodí, outdoorových sportů a sportovního teambuildingu provozujeme internetový časopis DragonBoatSport.cz.

A naše motto?

Probuď v sobě sílu draka a pozvedni svůj tým!

Objevte výhody sportovního marketingu TORRSEN SPORTS

Chcete se stát partnerem závodů dračích lodí v sezóně 2019? Prezentovat vaši značku a portfolio výrobků široké sportovní komunitě?
Bude nám potěšením pro vás připravit takovou formu spolupráce, která se stane významnou součástí marketingové a obchodní strategie vaší společnosti.

Kontaktujte nás na:
Roman Vágner
Sportovní marketing a PR

+420 605 292 735 I vagner@torrsen-sports.cz

Mohlo by vás zajímat:

On-line pilířem sportovního marketingu společnosti TORRSEN SPORTS je internetový časopis DragonBoatSport.cz. V časopisu DragonBoatSport.cz nabízíme po celý rok možnost prezentace partnerům, pořadatelům sportovních soutěží, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.
Chcete po celý rok prezentovat široké sportovní komunitě portfolio vašich služeb, novinky a aktuální akce i na internetu?
Pokračujte ZDE

Sportovní teambuilding pro firmy

Profesionálně se věnujeme firemním (sportovním) teambuildingovým aktivitám. Jsme specialisté na teambuilding na dračí lodi, který umíme vhodně doplnit dalšími sportovními aktivitami, jakou jsou paddleboardy, lukostřelba, koloběžky a dalšími. Náš stálý tým je tvořen jak závodníky na dračích lodích, tak odborníky z oblasti organizace firemních akcí, sportovního marketingu a komunikace.
Máte zájem o teambuilding na dračí lodi?
Pokračujte ZDE

Furt ve vodě

Od roku 2018 vlastníme potápěčský klub a cestovní agenturu Direct Ocean. Školíme začínající i pokročilé potápěče v rekreačních či technických kurzech. Profesionálně se věnujeme zážitkovému potápění a pořádáme zájezdy za potápěním.
Za potápěním pokračujte ZDE

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI