"

Pozvánka na vánoční večírek Torrsen Sports

29. 11. 2017 , aktualizace: 12. 12. 2017 , akce již proběhla Sdílej na Dragonboatsport.cz

TEKUTEJ kapr a drak 2017

Letošní vánoční večírek pro vás uspořádáme společně s našimi partnery z dračích lodí - centrem SPINNING & FITNESS a spolkem Dračí lodě Brno, kterého jsme zakládajícími členy.

Jídlo, pití a dostatek prostoru

Letos si TEKUTÉHO kapra a draka užijeme v prostředí naší oblíbené pivnice KOMETA PUB na Kounicově ulici v Brně, kde bude nejen dostatek pití a jídla, ale především dostatek prostoru, aby si káždý z vás mohl večírek užít tak, jak mu to vyhovuje.

Někdo si chce konečně popovídat s lidmi, které dlouho neviděl nebo se s nimi na závodech jen míjí, někdo se chce napít a najíst "co hrdlo ráčí", někdo si chce zatancovat - co že? Zatancovat!

Pravá vánoční rockotéka

Ano, letos se bude i tancovat, protože od 21h - 01:00h jsme pro vás připravili vánoční rockotéku a za vánočním mixpultem nebude (a ani nemůže) být nikdo jiný než slavný to rockový mág DJ Bezďa!

Tombola, fotbálek 

No a někdo se těší na tradiční fotbálek - ten bude také - a někdo se celý rok těší na naši tradiční vánoční tombolu - a na tombolu my samozřejmě nezapomeneme ;-)

Maskot SPINNING & FITNESS

Centrum SPINNING & FITNESS na večírku představí Draka  - oficiálního to  svého maskota, který letos na Vánoce objednal a od 15. 12. budou na recepci ve fitku k mání... ale to je ještě tajemství ;-)
Jen prozradíme - bude se to hodit  na trénink, na závod i na kolo či koloběžku ;-)

Noooo, bude toho hodně! Věříme, že si po roce společně opět parádně užijeme adventní čas a řádně ;-) se připravíme na Vánoce.

VSTUP VOLNÝ 

P.s. A možná letos přijde i Ježíšek!


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI