"

Připlouvá internetová loď českého Dragon Boatingu

28. 06. 2017 , aktualizace: 03. 02. 2018 Sdílej na Dragonboatsport.cz

Připlouvá internetová loď českého Dragon Boatingu

DragonBoatSport.cz

Závody, zajímavosti, rozhovory s osobnostmi a užitečné informace ze světa dračích lodí

DragonBoatSport.cz je internetový časopis pro všechny závodníky, nadšence a fanoušky dračích lodí. Od roku 2016 přináší aktuální informace k závodům dračích lodí, o posádkách a ze života tohoto úžasného sportu, který má v České republice již po několik let rostoucí popularitu.

Není se co divit, protože Dragon Boating je nejtýmovější sport na světě a kdo se jednou zkusí projet na drakovi, ten nechce jinak ;-)

Hlavním cílem časopisu DragonBoatSport.cz je šířit dobré jméno českého Dragon Boatingu a motivovat širokou veřejnost včetně dětí, aby si našli cestu k jízdě na dračí lodi, stali se součástí již existující posádky nebo vytvořili posádku novou.

V obsahu časopisu se věnujeme také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

V rámci spolupráce nabízíme po celý rok možnost prezentace posádkám dračích lodí, pořadatelům závodů, partnerům, výrobcům sportovního nářadí, oblečení či doplňků a sponzorům jednotlivých závodů.

Pro posádky dračích lodí 

Chcete-li inzerovat a publikovat v časopisu DragonBoatSport.cz   

Chcete-li prezentovat vaši značku a produkty na závodech dračích lodí

Máte-li zájem o teambuilding na dračí lodi
 

Provozovatel časopisu DragonBoatSport.cz: Torrsen Sports s.r.o.

Společnost Torrsen Sports s.r.o. vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je jedním z největších pořadatelů závodů dračích lodí v ČR. Torrsen Sports se specializuje na sportovní teambuilding. Kromě teambuildingu na dračí lodi patří do portfolia společnosti běh, cyklistika, koloběžky, lukostřelba, paddleboardy a zážitkové potápění.

Více na www.torrsen-sports.cz

 

 


Jinde na Dragonboatsport.cz


HLAVNÍ PARTNEŘI